Teddykompaniet

Teddykompaniet - Twoja pierwsza przytulanka


Teddykompaniet Bastad jest rodzinną firmą o wieloletniej tradycji, która od ponad 17 lat zajmuje się produkcją pluszaków oraz miękkich zabawek i akcesoriów dla dzieci i niemowląt. Zespół Teddykompaniet dzięki połączeniu pasji z innowacyjnością, tworzy unikalne kolekcje uroczych zabawek, które nie tylko zachwycają swoim wyglądem. Doświadczenie i znakomita znajomość sektora miękkich zabawek firmy Teddykompaniet przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo dzieci. Produkty Teddykompaniet spełniają normy bezpieczeństwa dla dzieci poniżej 3 lat, dzięki temu zabawki Teddykompaniet przystosowane są dla wszystkich dzieci, już od chwili narodzin.

Siedziba firmy znajduje się w Båstad, mieście położonym na południu Szwecji, natomiast dystrybucja obejmuje kraje od Skandynawii, Europy, aż po Afrykę i Nową Zelandię. Jedynym dystrybutorem marki Teddykompaniet w Polsce jest firma Tootiny z siedzibą w Poznaniu.

Miękkie zabawki Teddykompaniet są idealnym prezentem dla każdego malucha, tuż po urodzeniu. Szeroka gama produktów tworzona jest jednak z myślą o dzieciach w każdym wieku. Pluszowe misie z pewnością będą towarzyszyć dzieciom przez wiele lat. Teddykompaniet to nie tylko mięciutkie pluszowe misie, to również smoczki, grzechotki, pacynki, przytulanki, lalki, wesołe śpiewające zabawki, owieczki na biegunach i wiele innych, których nie sposób wyliczyć.